תמיכהוקהילה

קהילות

כל חולה סרטן צריך מקורות תמיכה. זה הזמן למצוא את האנשים שיתמכו בכם וילוו אתכם במסע

קבוצת הפייסבוק הסגורה של חולי סרטן העור בישראל

הקבוצה שלנו, בואו להכיר אנשים טובים שמתמודדים או התמודדו עם המחלה.

האגודה לזכויות החולה בישראל

פועלת לשמירה ומימוש זכויות המטופלים ובני משפחותיהם במערכת הבריאות, קופות החולים ובתי החולים, ואמונה על הובלת המאבק הציבורי לשמירה ולמימוש זכויות אלה.

האגודה למלחמה בסרטן

מובילה את המאבק במחלות הסרטן בישראל ופועלת בכל החזיתות במטרה להפחית את התחלואה והתמותה מסרטן בישראל.

כל-זכות

הוא מאגר המידע המקיף ביותר על זכויות תושבי ישראל והדרך למימושן. המידע מוגש בחינם וללא כוונת רווח.

חלאסרטן

הוא מיזם חברתי ובליבו פועמת קהילה, המחברת צעירים חולים ומחלימים מסרטן, ומהווה רשת תמיכה לכל תחומי החיים הנפגעים מהמחלה – בדידות, זוגיות צעירה, פוריות, קריירה, עצמאות כלכלית, הורות צעירה, וכו'.

Caregivers Israel

הוא הארגון הישראלי לבני משפחה מטפלים הינו ארגון ללא מטרות רווח, אשר מוביל חזון שבו בני משפחה מטפלים זוכים להכרה ותמיכה, לזכויות ולכלים אשר מאפשרים להם להמשיך בתפקידם תוך שמירה על בריאותם ואיכות חייהם.

בילונג

היא הרשת החברתית הגדולה בעולם לחולי סרטן ובני משפחותיהם. אפליקציית בילונג מספקת פתרון חדשני וייחודי לניהול יעיל יותר ומותאם אישית של הטיפול בסרטן. בין השירותים - מענה שוטף לשאלות חולים מאונקולוגים, רדיולוגים חוקרים ואחיות, רשת חברתית קהילתית לפי סוג המחלה ועוד...

יד שרה

מעניקה מגוון שירותים לאנשים עם לקויות ומחלות במטרה לצמצם את השפעת לקויותיהם ומחלותיהם על תפקודם ועצמאותם. יד שרה פועלת כדי לאפשר לכל אדם להמשיך באורח החיים שהוא בחר בו, בביתו עם משפחתו וקהילתו ולא להיאלץ לעבור למוסד סיעודי.

כמוני

קהילת תמיכה בסרטן באמצעות שיח אינטרנטי